Launcher Paketi Satın Aldıktan Sonra Ne Yapmamız Gerekiyor?

Bir önceki konuda bahsettiğimiz üzere BattleMetrics Üzerinden Oyun Serveri Ekleme nasıl yapıldığı hakkında bahsetmiştik BattleMetrics sitesi üzerinden oyun serverinizi bağladıkta sonra BattleMetrics anasayfasına gelip Games bölümünden Rust seçip Rust tıklayalım.

Yukarıda gösterdiğim görselde listenin başında olan Rustoria.co – US Main var tıklayalım tıkladıktan sonra bu şekilde oyun sunucusunun istatistikleri açılır.

Burada kırmızı renk ile vurguladım bölümlerdeki bilgileri kopyalayıp legitos.com‘a giriş yapıp Müşteri Paneli butonuna tıklayıp müşteri üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra üst menü kısmında sağ tarafta Yeni Destek Bildirimi‘e tıklayıp Destek talebi bölümünde İlişkili Hizmet açılır menüsünden satın aldığınız launcher paketini seçip Destek Talebi Başlığına BattleMetrics Server ID

– yazmanız ve gerekli bilgileri Mesaj bölümüne yazıp Gönder butonuna tıklayıp Legitos yetkililerine iletmiş oluyorsunuz. Legitos yetkilileri destek taleplerinizi kontrol edeceklerdir.

İşlerinizi hızlandırmak amacı ile İletişim bilgilerimiz discord sunucumuza bağlanırsanız daha hızlı işlemleriniz görebiliriz.